O NAS

Jesteśmy zespołem specjalistów z branży marketingowej, IT oraz egzekucyjnej. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych, nieszablonowych rozwiązań wspierających Wierzycieli i Kancelarie Komornicze. Ułatwiamy proces sprzedaży na licytacjach ruchomości i nieruchomości oraz optymalizujemy procesy egzekucyjne.


W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?

Specjalizujemy się w egzekucjach z nieruchomości. Promujemy licytacje komornicze na kilkudziesięciu profesjonalnych portalach oraz poprzez social media. Indywidualnie poszukujemy nabywców nieruchomości. Monitorujemy egzekucje z nieruchomości. Stale doskonalimy się i pracujemy nad ulepszaniem procesów egzekucyjnych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.


PROBLEM Z DŁUŻNIKIEM?

Pomagamy w wypracowaniu optymalnych strategii windykacyjnych i modeli egzekucji komorniczych Dokonujemy pomiaru i analizy efektywności kancelarii komorniczych. Wspieramy kancelarie komornicze poprzez dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań wspomagających procesy egzekucyjne.

NABYWAJ NIERUCHOMOŚCI

Nabycie na licytacji jest tzw. nabyciem pierwotnym - kupujesz nieruchomości bez obciążeń hipotecznych i bez długów poprzednika. Wszystkie licytacje możesz znaleźć w jednym miejscu i wybrać tę, która spełnia Twoje wymagania.


Jesteś zainteresowany nasza ofertą? Poznajmy się! 795 089 089info@e-ksr.pl